primo

Kursy specjalne

 • Metoda

  W ramach naszej oferty przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę kursów specjalnych.
  MATURA EXPRESS ? dwutygodniowy kurs przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej z języka angielskiego który odbywać się będzie w okresie ferii zimowych.
  Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku i trwać 180 minut z 15-minutową przerwą po 90 minutach. Kursy odbywać się będą w dwóch przedziałach czasowych do wyboru:

   

  • 0900 ? 1215
  • 1700 – 2015

   

  Celem kursu jest powtórzenie materiału obowiązującego na maturze podstawowej lub rozszerzonej, udzielenie kursantom ostatnich rad i wskazówek dotyczących egzaminu oraz zapewnienie dużej ilości ćwiczeń. Uczniowie będą mieli możliwość obycia się z językiem przez wiele godzin co będzie także miało duży wpływ na poprawę ich umiejętności mówienia. Po tak intensywnym kursie, prowadzonym przez doświadczonego lektora, matura z angielskiego przestanie być groźna a nauka wyciągnięta z dwóch tygodni kursu procentować będzie przez wiele lat!

   

  Cena kursu obejmuje:

   

   

  • 20 jednostek lekcyjnych po 90 minut każda (to 20 tygodni nauki przy 90 minutach w tygodniu!!!)
  • wszystkie materiały używane podczas zajęć
  • 120 minut (2x60min) bezpłatnych konwersacji z lektorem dla każdej z grup
  • Minimalna liczba potrzebna do utworzenia grupy to 4 osoby.
 • English GOLD

  ENGLISH GOLD ? to oferta skierowana do ludzi po 50 roku życia którzy boją się zrobić pierwszy krok i uważają, że za późno jest dla nich na naukę nowego języka. Program kursu jest specjalnie opracowany, tak by udowodnić państwu że na naukę nigdy nie jest za późno. Nasz bardzo doświadczony lektor, opracował specjalny program nauczania by sprostać Państwa oczekiwaniom. W zależności od zainteresowania będziemy w stanie stworzyć grupę, której zajęcia odbywać się będą o dogodnej dla Państwa porze dnia. Doświadczenie lektora w nauczaniu osób po 50 roku życia, sprawia iż rozumie on doskonale Państwa obawy i zahamowania ale stwarzając bardzo swobodną oraz przyjacielską atmosferę pomoże je Państwu przełamać. Celem kursu jest przekazanie Państwu podstawowej wiedzy językowej z naciskiem na jej praktyczne wykorzystanie w mowie. Po zakończeniu kursu, wakacje zagraniczne, wizyty obcojęzycznych gości lub krewnych przestaną być sytuacjami w których paraliżuje Państwa lęk przed niezrozumieniem. Kurs ENGLISH GOLD otworzy przed Państwem nowe możliwości, stanie się Państwa paszportem który pozwoli bardziej cieszyć się podróżowaniem.

  Minimalna ilość osób potrzebna do zorganizowania kursu to 4 osoby. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy skontaktować się z biurem szkoły.

Aktualności

 • 4:22 pm

  PRIMO SZKOŁA SZACHOWA
  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA SZACHOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!!!

  TO HOBBY KTÓRE PROCENTUJE W PRZYSZŁOŚCI!!!

  ZAPISY:
  tel: (58) 732 20 22
  kom: 535 009 503
  mail: biuro@centrumprimo.pl
  Więcej informacji na facebooku :)

  ZAPRASZAMY!